Календар подій травня 2022

Де в Україні та за її межами можна слухати українських музикантів? Ми починаємо щомісяця розповідати вам про це. Де б ви не були – ви можете відвідати концерти та вистави наших митців. Так наша Україна звучить по всьому світові!

У всіх подіях вказаний місцевий час. Поряд із посиланнями на трансляції, якщо вони є, вказаний київський час.

💥 Календар подій — травень 2022 

 🌟 Концерти:

05.05 — 20:00
Оксана Линів (диригентка), Іддо Бар-Шай (фортепіано)
Відкриття SCHLOSSFESTSPIELE LUDWIGSBURG.
Німеччина, Людвігсбург — Forum am Schlosspark.
Більше інформації: https://bit.ly/3whV3Jk.

07.05 — 12:30
Тетяна Шафран (фортепіано)
Швейцарія, Цюрих — Kleine Aula der Alten Kantonsschule.
Більше інформації: https://fb.me/e/1tx9gybrY.

07.05 — 17:00
Дмитро Семикрас (фортепіано)
Фінал International Piano Competition for Young Musicians.
Нідерланди, Енсхеде — Ontmoetingskerk Enschede.
Трансляція: https://bit.ly/38YJIV (о 18:00 за Києвом).

07.05 — 20:30
Антоній Баришевський (фортепіано)
Konzert Kitsch-Musik.
Швейцарія — Lokremise St. Gallen.
Трансляція: https://bit.ly/3vPKEnM (о 20:00 за Києвом).

 07.05 — 20:42
Роман Лопатинський (фортепіано)
Фінал Ferrol International Piano Competition.
Іспанія, Ферроль — Auditorio Municipal de Ferrol.
Трансляція: https://bit.ly/37lqA3k (о 21:42 за Києвом).

08.05 — 16:00
Діана Чубак (фортепіано), Максим Махлай (фортепіано), Андрій Ісаков (скрипка), Джошуа Бермюдез (віолончель)
Benefit Concert for Ukraine.
США, Дейтон — Westminster Presbyterian Church.
Більше інформації: https://bit.ly/3l5G9j7.

9.05 — 14:45
YsOU/Молодіжний симфонічний оркестр України
Соліст – Андрій Мурза (скрипка). Диригентка – Наталія Стець.
Італія, Турин — Scuola Holden.
Детальніше: https://bit.ly/3yydf2P.

10.05
YsOU/Молодіжний симфонічний оркестр України
Соліст – Андрій Мурза (скрипка). Диригентка – Наталія Стець.
Італія, Турин — Eurovision Village.
Детальніше: https://bit.ly/3L5jD4h.

10.05 — 20:00
Катерина Тітова (фортепіано), Артем Ясинський (фортепіано), Андрій Бєлов (скрипка), Ганна Цуркан (скрипка), Варвара Васильєва (скрипка); Катерина Супрун (альт)
Диригентка — Маргарита Гринивецька.
Solidaritätskonzert: Exilorchester Mriya orchestra.
Німеччина, Берлін – Berliner Philharmonie.
Більше інформації: https://bit.ly/3LRomHT.

11.05 — 19:30
Валерій Соколов (скрипка), Лідія Філевич (сопрано), Леонід Горохов (віолончель), Джеремі Менухін (фортепіано), Віра Маркіна, Катерина Маркіна, Діана Коваль (скрипка)
Konzert für die Ukraine.
Швейцарія, Грейфензе — Landenberghaus.
Більше інформації: https://bit.ly/3vOBfNu.

11.05 — 22:10
Олексій Шадрін (віолончель)
Перший тур Queen Elisabeth Competition.
Бельгія, Брюссель — Fragey, Bozar Brussels.
Більше інформації: https://bit.ly/3sfdCvq.

13.05 — 20:15
Валерій Соколов (скрипка)
Radio Philharmonic Orchestra, диригент Nicholas Collon.
Нідерланди, Утрехт — Grote Zaal.
Більше інформації: https://bit.ly/3KOU1Zq.

14.05 — 17:00
Ілля Овчаренко (фортепіано)
II Prix Animato International Piano Competition.
Польща, Тарнов — Zespoł Szkół Muzycznych.
Більше інформації: https://bit.ly/3FR8MtL.

15.05 — 11:00
Валерій Соколов (скрипка)
Radio Philharmonic Orchestra, диригент Nicholas Collon.
Нідерланди, Амстердам — Concertgebouw.
Більше інформації: https://bit.ly/3Mdlcyj.

15.05 — 17:00
Василь Заціха (скрипка)
Швейцарія, Базель — Stadtcasino Basel.
Більше інформації: https://bit.ly/388AvcQ.

16.05 — 22:00
Олексій Шадрін (віолончель)
Півфінал Queen Elisabeth Competition.
Бельгія, Брюссель — Studio 4 of Flagey.
Трансляція: https://bit.ly/3wxEIis (о 23:00 за Києвом).

18.05 — 19:30
Валерій Соколов (скрипка)
Orchestre de la Suisse Romande, диригент – Charles Dutoit.
Швейцарія, Женева — Victoria Hall.
Більше інформації: https://bit.ly/3lgDJ14.

19.05 — 10:10
Дмитро Удовиченко (скрипка)
Перший тур International Jean Sibelius Violin Competition
Фінляндія, Хельсінкі — Sibelius Academy.
Трансляція: https://areena.yle.fi/1-62103101.

19.05 — 15:00
Олексій Шадрін (віолончель)
Півфінал Queen Elisabeth Competition.
Orchestre Royal de Chambre de Wallonie, диригент – Vahan Mardirossian.
Бельгія, Брюссель — Studio 4 of Flagey.
Трансляція: https://bit.ly/3wxEIis (о 16:00 за Києвом).

19.05 — 19:30
Єва Рабчевська (скрипка), Світлана Ніконорова (бандура)
«Für Frieden!» Benefizkonzert mit der Mecklenburgischen Staatskapelle Schwerin und ukrainischen Künstlerinnen und Künstlern.
Німеччина, Шверін — Großes Haus des Mecklenburgisches Staatstheater.
Більше інформації: https://bit.ly/3986EBK.

19.05 — 19:30
Юліана Яблонська, Олександр Леонов, Артем Маслов, Олександра Кацалап (фортепіано)
Benefizkonzert.
Німеччина, Мерінг — міська гімназія.

19.05 — 20:15
Валерій Соколов (скрипка)
Orchestre de la Suisse Romande, диригент – Charles Dutoit.
Швейцарія, Женева — Salle Métropole.
Більше інформації: https://bit.ly/3lgDJ14.

20.05 — 19:30
Оксана Линів (диригентка), Антоній Баришевський (фортепіано), Janoska-Ensemble
Відкриття SÄCHSISCHES MOZARTFEST.
Німеччина, Хемніц — Kreuzkirche Chemnitz.
Більше інформації: https://bit.ly/3FSi5cN.

20.05 — 19:30
Юліана Яблонська, Олександр Леонов, Артем Маслов, Олександра Кацалап (фортепіано)
Benefizkonzert.
Німеччина, Айхах — міська гімназія.

20.05 — 19:45
Роман Лопатинський (фортепіано), Михайло Захаров (скрипка), Теодор Братіна (віолончель) – Lyatoshinsky trio; Оксана Мадараш (диригентка), Ксенія Бахрітдінова-Кравчук (сопрано), Анатолій Погребний (тенор)
Фестиваль Kiemų šventė. Kaunas 2022.
Литва, Каунас — Soboras A. Mickevičiaus G.
Більше інформації: https://bit.ly/3FSTpkC.

21.05 — 16:00
Георгій Мороз (скрипка)
Перший тур International Jean Sibelius Violin Competition
Фінляндія, Хельсінкі — Sibelius Academy.
Трансляція: https://areena.yle.fi/1-62103101.

22.05 — 20:15
Ірина Борисова (скрипка), Володимир Литвиненко (гобой)
Da Pacem, Domine.
Київський камерний оркестр.
Україна, Київ — Національна філармонія України.
Більше інформації: https://bit.ly/390TdmI.

23.05 — 10:00
Дмитро Удовиченко (скрипка)
Другий тур International Jean Sibelius Violin Competition.
Фінляндія, Хельсінкі — Sibelius Academy.
Трансляція: https://areena.yle.fi/1-62103101.

25.05 — 17:00
Георгій Мороз (скрипка)
Другий тур International Jean Sibelius Violin Competition.
Фінляндія, Хельсінкі — Sibelius Academy.
Трансляція: https://areena.yle.fi/1-62103101.

27.05 — 18:30
Орест Смовж (скрипка)
Концерт «Імітація Танцю»
Україна, Львів — Soma.майстерня.
Більше інформації: https://fb.me/e/1wgG2zEyZ.

27.05, 29.05 — 18:30
Дмитро Удовиченко (скрипка)
Фінал International Jean Sibelius Violin Competition
Фінляндія, Хельсінкі — Sibelius Academy.
Трансляція: https://areena.yle.fi/1-62103101.

28.05 — 19:30
Василь Заціха (скрипка)
Benefizkonzert Ukraine im Herzen.
Німеччина, Мюнхен — Herkulessaal.
Більше інформації: https://bit.ly/3LS2snT.

28.05 — 17:00
Ірина Борисова (скрипка), Степан Сивохіп (гобой)
Оркестр Львівської Національної філармонії, диригент – Володимир Сивохіп.
Україна, Львів — Львівська Національна філармонія.
Більше інформації: https://bit.ly/3kOvAkg.

28.05 — 19:00, 29.05 — 20:30
Георгій Мороз (скрипка)
Фінал International Jean Sibelius Violin Competition
Фінляндія, Хельсінкі — Sibelius Academy.
Трансляція: https://areena.yle.fi/1-62103101.

29.05 — 11:00
Вікторія Лук’янець (сопрано), Роман Лопатинський (фортепіано), Михайло Захаров (скрипка), Теодор Братіна (віолончель)
Benefizkonzert. Lyatoshinsky trio.
Австрія, Файстриць — Burg Feistritz.
Більше інформації: https://bit.ly/3FokPhW.

31.05 — 19:00
Вікторія Лук’янець (сопрано), Роман Лопатинський (фортепіано), Михайло Захаров (скрипка), Теодор Братіна (віолончель)
Benefizkonzert. Lyatoshinsky trio.
Австрія, Відень — Ehrbar Saal.
Більше інформації: https://fb.me/e/1P8lhr0Jh.

 

🌟Опера:

07.05 — 13:00, 11.05, 14.05 — 20:00
Людмила Монастирська (сопрано)
Принцеса Турандот з опери «Турандот» Джакомо Пуччіні.
США, Нью-Йорк — Metropolitan Opera.
Більше інформації: https://bit.ly/3ygWFUX.

08.05, 10.05, 11.05, 13.05, 14.05, 15.05 — 19:00
Руслана Коваль (сопрано)
Віолетта з опери «Травіата» Джузеппе Верді.
Польща, Варшава — Teatr Wielki Opera Narodowa.
Детальніше: https://bit.ly/3P1qjn7.

08.05 — 19:00
Юрій Гадзецький (баритон)
Дандіні з опери «Попелюшка» Джоаккіно Россіні.
Польща, Вроцлав — Opera Wrocławska.
Детальніше: https://bit.ly/38b5Snd.

08.05, 12.05, 20.05, 29.05, 31.05 — 18:30
Наталія Кухар (мецо-сопрано)
Розіна з опери «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні.
Швейцарія, Базель — Theater Basel.
Більше інформації: https://bit.ly/39xrlaa.

09.05 — 16:00
Валентіна Плужнікова (мецо-сопрано)
Invitation to la Scala — Ok kids! Everybody to the opera!
Італія, Мілан — Teatro alla Scala.
Більше інформації: https://bit.ly/3KLlXNG.

13.05 — 19:00
Ксенія Ніколаєва (мецо-сопрано)
Анніна з опери «Травіата» Джузеппе Верді.
Німеччина, Віттен — Haus Witten.
Більше інформації: https://bit.ly/3kQ94au.

16.05, 20.05, 24.05, 27.05 — 20:00
Юрій Самойлов (баритон)
Шонар з опери «Богема» Джакомо Пуччіні.
США, Нью-Йорк — Metropolitan Opera.
Більше інформації: https://bit.ly/3w792R2.

20.05 — 20:15
Ксенія Ніколаєва (мецо-сопрано)
Анніна з опери «Травіата» Джузеппе Верді.
Франція, Паріж — Cinéma l’Escurial.
Трансляція: https://bit.ly/39N3mEl (о 21:15 за Києвом).

Інформація оновлюється.

#standwithukraine #classicmusic #classicalmusic #talentedmusicians #concert #VereMusicFund