Календарь событий июня 2022

✨Де в Україні та за її межами можна слухати молодих українських музикантів?

💥Календар подій  – червень 2022

🌟Концерти:

01.06 – 19:00
Олександр Федюрко (фортепіано), Роман Федюрко (фортепіано)
Odessa Classics Tallinn
Естонія, Таллінн  – Tallinna lauluväljaku klaassaal.
Більше інформації: https://fb.me/e/1qYzSPo9h.

02.06 – 19:00
Олексій Ботвінов (фортепіано), Майкл Гуттман (скрипка), Цзін Чжао (віолончель)
Odessa Classics Tallinn
Естонія, Таллінн  – Arvo Pärdi Keskus.
Більше інформації: https://bit.ly/3PLo1cd

02.06, 03.06, 04.06 
Кирило Карабиць (диригент)
Orquestra Sinfonica do Estado de São Paulo
Бразилія, Сан-Паулу – Sala Sao Paulo.
Більше інформації: https://bit.ly/3wW7AkE.

03.06 – 19:00
Олексій Ботвінов (фортепіано), Ханс Крістіан Аавік (скрипка)
Odessa Classics Tallinn
Естонія, Тарту  – Heino Elleri Muusikakool.
Більше інформації: https://bit.ly/3NKiKjw

03.06, 04.06 – 20:00
Валерій Соколов (скрипка), Даніїл Гоноболін (скрипка), Леонід Горохов (віолончель), Джакопо Джовані (фортепіано), Cem Esen (фортепіано)
Німеччина, Ганновер – Konzertlokal Kanapee.
Більше інформації: https://bit.ly/3NbEgh6.

04.06 – 21:00
Дмитро Удовиченко (скрипка), Леонідас Кавакос (скрипка), Ilias Ion Livieratos (альт)
Concert for child refugees from Ukraine.
Греція, Афіни – Megaron Athens Concert Hall.
Більше інформації: https://bit.ly/3NNjh3X.

04.06 – 21:00
Олексій Гринюк (фортепіано), Куликовська Марія (фортепіано), Aaron Pilsan (фортепіано)
BACHathon for Ukraine – 12-годинний марафон.
Польща, Щецин – Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza.
Трансляція: https://bit.ly/3aplDHM (о 22:00 за Києвом).

06.06 – 18:30
Роман Лопатинський (фортепіано), Lyatoshinsky trio.
Concert for Ukraine.
Австрія, Грац – Johann-Joseph-Fux Konservatorium
Більше інформації: https://bit.ly/3wYlUuc

06.06 – 18:00
Катерина Тітова (фортепіано)
Німеччина, Гамбург – Laeiszhalle.
Більше інформації: https://bit.ly/3Nfvper.

07.06 – 20:00
Катерина Тітова (фортепіано), Edgar Wiersocki (фортепіано)
Німеччина, Потсдам – Palais Lichtenau.

07.06 – 18:30
Роман Лопатинський (фортепіано), Lyatoshinsky trio.
Concert for Ukraine.
Австрія, Відень – Arnold Schonberg Center.
Більше інформації: https://bit.ly/3wZnSdN

08.06 – 20:00
Катерина Тітова (фортепіано), Edgar Wiersocki (фортепіано)
Німеччина , Берлін – Piano Salon Chrestophori.
Більше інформації: https://bit.ly/3tg2uid.

09.06 – 21:00
Поліна Лебедєва (диригентка), Франк-Штеффен Ельстер (диригент)
Молодіжний симфонічний оркестр України,
Солісти GewandhausJugendchor.
Німеччина, Лейпциг Thomaskirche.
Більше інформації: https://bit.ly/38WUZWw.

09.06 21:00
Олексій Ботвінов (фортепіано), Томас Хемпсон (барітон)
Thessaloniki State Symphony Orchestra
Zoi Tsokanou (диригентка)
International Music Festival Odessa Classics.
Греція, Салоніки – Thessaloniki Concert Hall.
Більше інформації: https://bit.ly/3GGTF6z.

10.06 11:30
Олексій Ботвінов (фортепіано), Даніель Хоуп (скрипка)
International Music Festival Odessa Classics.
Греція, Салоніки Concert Hall of TSSO «Solon Michaelides».
Більше інформації: https://bit.ly/3GGTF6z.

10.06 – 17:00
Станіслав Гумінюк (фортепіано), Антоній Кедровський (диригент)
Україна, Київ – Національна філармонія України.
Більше інформації: https://bit.ly/3wDZFcV.

10.06 – 21:15
Роман Лопатинський (фортепіано)
Диригенти: Tommaso Ussardi, Matteo Parmeggiani,
Orchestra Senzaspine.
Iталія, Імола – Teatro Ebe Stignani.
Більше інформації: https://bit.ly/3wUw1Pz. 

10.06 – 19:00
Поліна Лебедєва (диригентка), Франк-Штеффен Ельстер (диригент)
Молодіжний симфонічний оркестр України,
Німеччина, Лейпциг Marktplatz.
Більше інформації: https://bit.ly/3t796iW.

10.06 – 19:00
Дмитро Удовиченко (скрипка), Ярослав Шемет (диригент)
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej
Польща, Катовіце – Filharmonia Śląska.
Більше інформації: https://bit.ly/3PXW8Ok.

11.06 – 19:00
Антоній Баришевський (фортепіано)
Benefit concert «Ukrainian voices»
Німеччина, Штутгарт – State University of Music and Performing Arts Stuttgart.
Більше інформації: https://bit.ly/3x4V1DY

11.06 – 20:00
Олексій Шадрін (віолончель)
Laureates’ concert Queen Elisabeth Competition Cello 2022.
Бельгія, Антверпен – Koningin Elisabethzaal.
Більше інформації: https://bit.ly/3xe7kgW.

11.06 – 21:00
Олексій Ботвінов (фортепіано), Даніель Хоуп (скрипка)
International Music Festival Odessa Classics.
Греція, Салоніки – Rotunda.
Більше інформації: https://bit.ly/3GGTF6z.

12.06, 13.06 – 19:30
Кирило Карабиць (диригент), Airam Hernández (тенор)
Німеччина, Веймар – Staatskapelle Weimar.
Більше інформації: https://bit.ly/3lQLf32.

12.06 – 17:00
Єва Рабчевська (скрипка), Йоханнес Клюмп (диригент)
Festkonzert “50 Jahre Landesjugendorchester Baden‐Württemberg”
Німеччина, Штутгарт – Liederhalle Stuttgart, Beethovensaal.
Більше інформації: https://bit.ly/3t0Qz81.

14.06 – 19:30
Михайло Діордієв (фортепіано), Анастасія Ларчікова (фортепіано)
Концерт класу студентів професора Лібора Новачека (Prof. Libor Novacek).
Австрія, Грац – Aula Saal.

14.06 – 20:00
Олексій Шадрін (віолончель)
Laureates’ concert Queen Elisabeth Competition Cello 2022
Бельгія, Брюссель – Centre for Fine Arts.
Більше інформації: https://bit.ly/394sXIU.

16.06 – 17:30
Данило Саєнко (фортепіано)
Piano Recital
Франція, Париж – KAWAI centr.
Більше інформації: https://bit.ly/3tsWOBz.

18.06 – 18:00
Вероніка Лемішенко (арфа)
Vienna Harp Days
Австрія, Відень – Musikgymnasium.

18.06 – 20:30
Олександр Гоноболін, Даніїл Гоноболін, Георгій Мороз (скрипка), Бела Бондар (фортепіано)
Concert Exceptionnel
Франція, Буа-Гійом – Eglise Saint-Paul.

20.06, 21.06  – 19:30
Оксана Линів (диригентка), Harriet Krijgh (віолончель)
Grazer Philharmoniker
Австрія, Грац Stefaniensaal, Musikverein Graz.
Більше інформації: https://bit.ly/3M2UIPv.

21.06 – 19:30
Дмитро Чоні (фортепіано)
Австрія, Лінц – Brucknerhaus.
Більше інформації: https://bit.ly/3mZfYvj.

21.06 – 21:00
Данило Саєнко (фортепіано)
Orkestra Filarmonica Pugliese
Італія, Барі – Terazze di Sant Achille.
Більше інформації: https://bit.ly/3xxeY7J.

23.06 – 20:30
Марія Народицька (фортепіано), Оксана Нікітюк (мецо-сопрано), Duo Glycine
Концерт лауреатів Concours Européen de Piano Online 2021
Франція, Віль-д’Авре – Château de Ville-d’Avray.
Більше інформації: https://bit.ly/3t4FVge.

24.06 – 18:00
Elpida Festival Culturel 2022
Швейцарія, Невшатель – Espace de l’Europe.
Більше інформації: https://fb.me/e/1Ql1zzKz7.

24.06 – 20:00
Дмитро Семикрас (фортепіано)
Німеччина, Берлін – Blackmore’s Berlin Musikzimmer.
Більше інформації: https://bit.ly/3mBWWe2.

25.06 – 19:30
Василь Заціха (скрипка), Alice Burla (фортепіано), Natanael Ferreira dos Santos (альт), Alfredo Ferre Martinez (віолончель)
Rahn Festival
Німеччина, Баден – Uhr Villa Boveri.
Більше інформації: https://bit.ly/3NaIVjc.

26.06 – 17:00
Артем Ясинський (фортепіано)
Chopin au Jardin 2022
Франція, Париж Parc Montsouris.
Більше інформації: https://bit.ly/38o33ze

27.06
Роман Лопатинський (фортепіано)
Farley Music Festival.
Англія, Фарлі – All Saints’ Church.
Більше інформації: https://bit.ly/3wYkP5x.  

27.06 – 19:00
Наталія Пономарчук (диригентка), Klaudiusz Baran (акордіон), Mareanna Humetska (фортепіано), Daria Kolisan (сопрано), Mykhailo Kushlyk (тенор)
Польща, Варшава – Filharmonia Narodowa w Warszawa.

28.06 – 19:00
Анфіса Бобильова (фортепіано)
Singet Schwestern! — Machet Musik!
Австрія, Грац – Franziskaner Kirche.
Більше інформації: https://bit.ly/3ndTzKD.

28.06 – 19:30
Марія Ставицька (флейта), Ольга Ставицька (перші скрипки), Анна Скрилєва (диригент), симфонічний оркестр Theater Magdeburg
Sinfoniekonzert.
Німеччина, Магдебург – Theater Magdeburg.
Більше інформації: https://bit.ly/391Qf1U.

30.06 – 19:30
Антоній Баришевський (фортепіано)
Benefit concert
Німеччина, Мюнхен – Mucbook Clubhaus Franzi.
Вхід вільний.

🌟 Конкурси:

01.06 – 14:00
Владислав Буяльський (бас-баритон)
Перший тур Concours musical international de Montréal.
Канада, Монреаль – Salle Bourgie.
Трансляція: https://bit.ly/3z855hW (о 21:00 за Києвом).

02.06 – 20:00
Олексій Шадрін (віолончель)
Фінал Queen Elisabeth Competition.
Бельгія, Брюссель – Fragey.
Більше інформації: https://bit.ly/3sfdCvq.

04.06 – 17:00
Дмитро Чоні (фортепіано)
The Cliburn International Piano Competition.
США, Техас, місто Форт-Ворт.
Трансляція: https://bit.ly/3lCByoO (5.06 о 01:00 за Києвом).

06.06 – 19:30
Владислав Буяльський (бас-баритон)
Півфінал Concours musical international de Montréal.
Канада, Монреаль – Salle Bourgie.
Трансляція: https://bit.ly/3z855hW (07.06 о 02:30 за Києвом).

06.06 – 16:15
Дмитро Чоні (фортепіано)
Quarterfinal round of the Cliburn International Piano Competition.
США, Техас, Форт-Ворт.
Трансляція: https://bit.ly/3lCByoO (7.06 о 00:15 за Києвом).

06.06 – 11.06
International Stanisław Moniuszko Vocal Competition
Інна Федорій (сопрано), Марія Книгницька (сопрано), Влада Коєва (сопрано), Мар’яна Мазур (сопрано), Соломія Павленко (сопрано), Юлія Погребняк (сопрано), Теона Тодуа (сопрано), Юлія Засімова (сопрано), Валентина Плужнікова (мецо-сопрано), Анастасія Поліщук (мецо-сопрано), Наталія Пиж’янова (мецо-сопрано), Назар Качала (тенор), Михайло Кушлик (тенор), Ігор Мостовий (баритон), Віталій Лашко (баритон), Олег Лебедєв (баритон), Владислав Тлущ (баритон), Євген Рахманін (бас), Володимир Тишков (бас)
Польща, Варшава – Teatr Wielki — Opera Narodowa.
Більше інформація: https://bit.ly/3GruXHf.

09.06 – 21:30
Дмитро Чоні (фортепіано)
Полуфінал The Cliburn International Piano Competition.
США, Техас, Форт-Ворт.
Трансляція: https://bit.ly/3lCByoO (10.06 о 05:30 за Києвом).

12.06 – 15:30
Дмитро Чоні (фортепіано)
Полуфінал The Cliburn International Piano Competition.
США, Техас, Форт-Ворт.
Трансляція: https://bit.ly/3lCByoO (12.06 о 23:30 за Києвом).

15.06 – 21:00
Дмитро Чоні (фортепіано)
Фінал The Cliburn International Piano Competition.
США, Техас, Форт-Ворт.
Трансляція: https://bit.ly/3lCByoO (16.06 о 05:00 за Києвом).

18.06 – 15:00
Дмитро Чоні (фортепіано)
Фінал The Cliburn International Piano Competition.
США, Техас, Форт-Ворт.
Трансляція: https://bit.ly/3lCByoO (18.06 о 23:00 за Києвом).

25.06 – 02.07
Дем’ян Матушевський (бас-баритон), Максим Назаренко (баритон), Теона Тодуа (сопрано), Марина Зубко (сопрано)
55th International Vocal Competition 2022.
Нідерланди, Хертогенбос | Ейндховен — Verkadefabriek.
Більше інформації: https://bit.ly/3NRZHnd.

🌟 Майстер-класи:

10.06 – 12.06
Максим Шадько (фортепіано)
Майстер-клас Perahia Master-class by G. Henle Verlag.
Німеччина, Мюнхен – Schloss Fürstenried.
Більше інформації: https://bit.ly/3azrLO5.

11.06, 13.06 – 11:00
Юрій Гадзецький (баритон), Katrīna Paula Felsberga (сопрано), Isabel Weller (сопрано), Beatriz Miranda (мецо-сопрано), Elitsa Desseva (фортепіано), JongSun Woo (фортепіано)
Öffentliche Meisterklasse.
Німеччина, Гайдельберг – Eugen-Biser-Saal.
Більше інформації: https://bit.ly/3z25nad.

17.06 – 14:00
Юрій Гадзецький (баритон), Katrīna Paula Felsberga (сопрано), Isabel Weller (сопрано), Beatriz Miranda (мецо-сопрано), Elitsa Desseva (фортепіано), JongSun Woo (фортепіано)
Концерт учасників Öffentliche Meisterklasse.
Німеччина, Гайдельберг – Alte Aula Der Universität Heidelberg.
Більше інформації: https://bit.ly/3z25nad.

24.06 – 26.06
Олександр Агафонов, Діана Коваль (скрипка)
Leonidas Kavakos Masterclass
Греція, Афіни – Academy of Athens.
Більше інформації: https://bit.ly/3HXTHru.

25.06 – 10:00
Master-classes of the Elpida Cultural Integration Association
Швейцарія, Невшатель – Conservatoire de Musique Neuchâtelois.
Більше інформації: https://fb.me/e/2v91qh7fb 

🌟  Опера:

02.06, 06.06, 14.06, 16.06, 18.06, 21.06, 23.06 – 19:30
Наталія Кухар (мецо-сопрано)
Розіна з опери «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні.
Швейцарія, Базель – Theater Basel.
Більше інформації: https://bit.ly/39xrlaa.

04.06, 16.06, 19.06 – 18:00
09.06, 11.06, 25.06 – 17:00
Оксана Линів (диригентка)
Прем’єра нової постановки опери «Русалка» Антоніна Дворжака.
Німеччина, Штутгарт – Staatsoper Stuttgart.
Більше інформації: https://bit.ly/3LOg1UP

18.06,  23.06
Людмила Монастирська (сопрано)
Аїда з опери «Аїда» Джузеппе Верді.
Італія, Верона – Arena di Verona.
Більше інформації: https://bit.ly/3a1YZ8k.